تبليغات X
وبلاگ شخصی wanda

به دنبال جذابیت و جذابیت هر زن حق است؛ مهم نیست که آنها باریک، چربی یا بزرگ هستند. زنان همیشه با پوشیدن لباس های زیبا و لوازم جانبی به دنبال جذابیت هستند. آنها بازارهای مختلف، فروشگاه ها و حتی وب سایت های جستجو را پیدا می کنند تا لباس مناسب برای هر رویداد آینده را پیدا کنند و لباس های خوب زیادی پیدا کنند؛ بازار پر از طراحان خوب و قطعات اصلی آنها است. زنان دارای بدن باریک و یا نرمال می توانند به راحتی یک لباس شب را برای آنها انتخاب کنند و با لباس پوشیدن آنها را جذاب نگاه می دارند، اما اگر یک زن بزرگ باشد، لباس های مناسب برای به حداکثر رساندن عشقی خود دشوار است و اگر شما یکی از آنها هستید، می توانید با انتخاب یک لباس مناسب، در یک چارچوب بسیار جذاب تر نگاه کنید.

شما ممکن است بدن سنگین داشته باشید اما هرگز فکر نکنید که جذاب نیستید شما می توانید شکل زنانه خود را با ظرافت و سبک با لباس پوشیدن که با بدن شما می آید، حمل کنید. سعی کنید پوشش فلان اضافی خود را با قرار دادن تاکید بر روی درام و کم کردن کمر خود را با رنگ و پارچه مناسب. شما می توانید از رنگ های تاریک و جامد برای کشیدن شکل ظریف خود استفاده کنید.

هرگز فکر نکنید که اگر زنانی به اندازه شما هستند، اغوا کننده نیستید سعی کنید نکات مثبت را در شکل خود پیدا کنید. اگر پاهای زیبا دارید، باید یک لباس با شکاف داشته باشید که بتواند پاهای زیبا شما را نشان دهد. پارچه برای ایجاد یک شکل خوب در بدن بسیار مهم است. مخلوط های نرم مانند جریس و پنبه را انتخاب کنید که باریک تر می شود. خالص ظاهر درجه یک و زیبا را به ارمغان می آورد، بنابراین این پارچه را در لباس شما اضافه می کند. ترکیبی از خالص و توری می تواند شما را بیش از حد مورد علاقه و اغوا کننده نگاه کند.

چاپ و الگوهای نیز نقش مهمی را برای ایجاد یک توهم بازی می کنند؛ خطوط عمودی نازک باعث ایجاد توهم بیشتر بدن می شود. بهتر است به جاي چاپ کردن لباسهاي ساده را برويد پارچه های ساده به نظر می رسد زیبا و ظریف و چاپ ممکن است شما را بیشتر در اندازه نگاه کنید. اگر همچنان پارچه ای چاپ شده را بخواهید، چاپ کوچک لئوپارد یا نقاط کوچکی را امتحان کنید. هرگز لباس با الگوی بزرگ را دریافت نکنید؛ چنین الگوهایی می توانند شما را سنگین تر نگاه می کنند.

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر