تبليغات X
وبلاگ شخصی wanda
تاريخ : 29 آذر 1396 | 8:58 | نویسنده : wanda | بازدید : 589

با نزدیک شدن به کریسمس، وقت آن است تا خود را تشویق کنید و برای حزب، توپ یا مجسمه لباس کنید. یکی از بخش های لذت بخش ترین شب در این زمان، انتخاب زیبا برای پوشیدن است. برای پاییز زمستان 2008 و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما در اینجا فقط چند نفر از بهترین ها هستند.

لباس کلاسیک

این سبک لباس تقریبا در هر جایی است. زیبایی آن در سادگی آن است. تقریبا هر فردی آن را می پوشاند و معمولا بدون هیچ ماده ای، یک رنگ با یک دامن زیر زانو به آتش می کشد. این عالی است برای نمایش یک گردنبند بیانیه زیبا و یا یک زوج زرق و برق دار کفش پاشنه بلند و یا یک کلاچ شگفت انگیز است.

لباس توری

توری یک روند بزرگ برای پاییز زمستان 08 است و انتخاب های زیادی از لباس های توری وجود دارد که می توانید از لباس هایی از لباس های سبک توری استفاده کنید تا لباس های گردن بالا مانند آنچه در پدیده در پرادا دیده می شود.

لباس Beaded

لباس های Beaded یک راه عالی برای اضافه کردن کمی از درخشش هستند و برای یک رویداد ویژه یا یک مهمانی کریسمس عالی هستند. از یک Beading رنگی برای یک نگاه واقعا چشم نواز یا سیاه و سفید برای نگاه ظریفانه تر انتخاب کنید. جواهرات را حداقل با یک لباس beaded نگه دارید به عنوان شما نمی خواهید به نظر می رسد مانند درخت کریسمس (حتی در کریسمس).

لباس نامتقارن

لباس نامتقارن یکی دیگر از روند کلیدی سال 2008 است، معمولا تنها یک آستین یا شانه دارد و اغلب سبکی یا سبک اژدها است. این سبک لباس به نظر می رسد بزرگ یا کوتاه یا کوتاه و باید با یک گردنبند آویز ساده در صورتی که به عنوان به عنوان دخالت در نگاه از خط گردن.

لباس Maxi

لباس های Maxi در حدود سال گذشته بوده و بسیار محبوب بودند. در سال جاری، آنها با استفاده از بسیاری از سبک های رسمی که برای پروم ها، احزاب و توپ ها مناسب هستند، دوباره برگشته اند. این یک سبک بزرگ لباس برای کسانی است که نمی خواهند پاهای خود را نشان دهند یا در مواردی که ممکن است نامناسب باشد. مگر اینکه شما بسیار بلند باشید مراقب باشید که یک لباس مازای با حجم زیاد در دامن را انتخاب نکنید.

لباس سیاه کوچک

لباس سیاه و سفید یک لباس حزب کلاسیک است که هر دو Coco Chanel و سینمای کلاسیک فیلم در Tiffanys محبوب است. این روزها این اصطلاح می تواند هر چیزی را از یک مینی لباس زنانه تا لباس شیک با سبک کلاسیک معنی کند. محبوبیت این لباس کوچک سیاه و سفید احتمالا به خاطر قابلیت انعطاف پذیری و توانایی اش بیشترین ارقام را دارد. لباس های سیاه و سفید برای پاییز و زمستان 2008 می تواند شامل بسیاری از گرایش های کلیدی دیگر مانند لباس نامتقارن، لباس مجلسی، مینی لباس، لباس توری و لباس های پیراهن باشد.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر