تبليغات X
وبلاگ شخصی wanda
تاريخ : 6 بهمن 1396 | 8:46 | نویسنده : wanda | بازدید : 506
عروسی مهم ترین روز زندگی است. عروس معمولا چیزهای زیادی را برای عروسی خریداری می کند و مهمترین آنها خرید یک لباس عروسی با کفش مناسب است. خرید و انتخاب یک لباس عروسی بسیار آسان است، اما خرید کفش مناسب، به ویژه اگر شما به دنبال کفش عروسی سفید بسیار دشوار است. این به این دلیل است که کفش های سفید برای یک عروسی در بازار لباس های معمولی معمول نیستند و از این رو مردم در بازار ها ترجیح می دهند آن را حفظ کنند. بنابراین پیدا کردن یک جفت کفش است که به رنگ سفید است، یک کار سخت است.

یک جستجو عمیق در مورد نیاز به پیدا کردن یک جفت کفش عروسی در سفید. در این مقاله به شما برخی از ایده هایی را می دهم که با استفاده از آن شما می توانید یک جفت کفش سفید رنگ خریداری کنید. کفش های سفید رنگ معمول نیستند، بنابراین پیدا کردن یک جفت با لباس خود بسیار دشوار است. بعضی از عروس ها نیز برای انتخاب سایه هایی از کرم سفید مانند انتخاب می کنند. اما اگر شما یک جفت سفید را به رنگ خالص پیدا کنید، خوشحال خواهید شد.

بعضی از عروسها سایه های سفید را رنگ می کنند اگر کفش های سفید رنگی نداشته باشند و برخی از عروس ها که نمی خواهند سایز دیگری را با پوشیدن لباس سفید پوشیدن کفش های تنیس سفید پوشانده باشند. بله، باور کن این اتفاق می افتد اما برای شما نیازی به نگرانی نیست. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فقط مراحل را دنبال کنید که قصد دارم به شما بگویم و قادر خواهید بود بدون نیاز به هیچ زحمتی راحت باشید. همچنین نیازی نیست که در بازار های شلوغ به دور بمانید.

من نمی گویم که شما حتی یک جفت کفش عروسی را در رنگ سفید نخواهید یافت. شما جفت زیادی پیدا خواهید کرد، اما راحت بودن آن نیز اهمیت دارد. اگر یک جفت کفش عروسی پیدا کنید که کاملا راحت نیست، پس نمی توانید از عروسی خود لذت ببرید. بنابراین یک جفت کفش را انتخاب کنید که پاهای شما را روز بعد تحریک نکنید.

اگر شما قادر به صرف مقدار خوب پول در کفش عروسی خود هستید، می توانید با طراح مشورت کنید. از او بپرسید چه نوع کفش شما نیاز دارید و او یک جفت انتخاب خود را مطابق با لباس شما طراحی خواهد کرد. همچنین طراح کفش راحت خواهد بود. توصیه می شود که کفش های خود را به گونه ای طراحی کنید که در عروسی و مراسم عروسی دیگر نیز بتوانید لباس خود را پوشید. مکان های مختلفی وجود دارد که می توانید کفش عروسی خود را بپوشانید.

شما همچنین می توانید کفش های عروس در بوتیک های عروسی را ببینید. در بوتیک های عروسی شما همه انواع کفش ها را مطابق با انواع لباس ها پیدا خواهید کرد. اکثریت از کفش های عروسی که رنگ سفید دارند وجود دارد. این به این دلیل است که آنها درک می کنند که عروس معمولا لباس عروسی سفیدی را می گذراند و به دنبال رنگ های مطابق است.

بهترین مکان برای خرید کفش عروسی اینترنت است. بله، حالا شما می توانید کفش عروسی خود را از اینترنت خریداری کنید. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که فقط در اینترنت جستجو کنید و مقدار زیادی از سایت هایی را که در این زمینه کار می کنید پیدا خواهید کرد. فقط یک سایت معتبر پیدا کنید و لیستی از کفش های سفید موجود را بررسی کنید. سفارش آنهایی که دوست دارید و فقط آن را در گام خود را دریافت کنید.

به خاطر راحتی که کفش ها را فراهم می کند، به خاطر داشته باشید. اگر کفش های عروسی راحت باشند، می توانید از عروسی خود لذت ببرید.
امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

به دنبال جذابیت و جذابیت هر زن حق است؛ مهم نیست که آنها باریک، چربی یا بزرگ هستند. زنان همیشه با پوشیدن لباس های زیبا و لوازم جانبی به دنبال جذابیت هستند. آنها بازارهای مختلف، فروشگاه ها و حتی وب سایت های جستجو را پیدا می کنند تا لباس مناسب برای هر رویداد آینده را پیدا کنند و لباس های خوب زیادی پیدا کنند؛ بازار پر از طراحان خوب و قطعات اصلی آنها است. زنان دارای بدن باریک و یا نرمال می توانند به راحتی یک لباس شب را برای آنها انتخاب کنند و با لباس پوشیدن آنها را جذاب نگاه می دارند، اما اگر یک زن بزرگ باشد، لباس های مناسب برای به حداکثر رساندن عشقی خود دشوار است و اگر شما یکی از آنها هستید، می توانید با انتخاب یک لباس مناسب، در یک چارچوب بسیار جذاب تر نگاه کنید.

شما ممکن است بدن سنگین داشته باشید اما هرگز فکر نکنید که جذاب نیستید شما می توانید شکل زنانه خود را با ظرافت و سبک با لباس پوشیدن که با بدن شما می آید، حمل کنید. سعی کنید پوشش فلان اضافی خود را با قرار دادن تاکید بر روی درام و کم کردن کمر خود را با رنگ و پارچه مناسب. شما می توانید از رنگ های تاریک و جامد برای کشیدن شکل ظریف خود استفاده کنید.

هرگز فکر نکنید که اگر زنانی به اندازه شما هستند، اغوا کننده نیستید سعی کنید نکات مثبت را در شکل خود پیدا کنید. اگر پاهای زیبا دارید، باید یک لباس با شکاف داشته باشید که بتواند پاهای زیبا شما را نشان دهد. پارچه برای ایجاد یک شکل خوب در بدن بسیار مهم است. مخلوط های نرم مانند جریس و پنبه را انتخاب کنید که باریک تر می شود. خالص ظاهر درجه یک و زیبا را به ارمغان می آورد، بنابراین این پارچه را در لباس شما اضافه می کند. ترکیبی از خالص و توری می تواند شما را بیش از حد مورد علاقه و اغوا کننده نگاه کند.

چاپ و الگوهای نیز نقش مهمی را برای ایجاد یک توهم بازی می کنند؛ خطوط عمودی نازک باعث ایجاد توهم بیشتر بدن می شود. بهتر است به جاي چاپ کردن لباسهاي ساده را برويد پارچه های ساده به نظر می رسد زیبا و ظریف و چاپ ممکن است شما را بیشتر در اندازه نگاه کنید. اگر همچنان پارچه ای چاپ شده را بخواهید، چاپ کوچک لئوپارد یا نقاط کوچکی را امتحان کنید. هرگز لباس با الگوی بزرگ را دریافت نکنید؛ چنین الگوهایی می توانند شما را سنگین تر نگاه می کنند.

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 29 آذر 1396 | 8:58 | نویسنده : wanda | بازدید : 588

با نزدیک شدن به کریسمس، وقت آن است تا خود را تشویق کنید و برای حزب، توپ یا مجسمه لباس کنید. یکی از بخش های لذت بخش ترین شب در این زمان، انتخاب زیبا برای پوشیدن است. برای پاییز زمستان 2008 و گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما در اینجا فقط چند نفر از بهترین ها هستند.

لباس کلاسیک

این سبک لباس تقریبا در هر جایی است. زیبایی آن در سادگی آن است. تقریبا هر فردی آن را می پوشاند و معمولا بدون هیچ ماده ای، یک رنگ با یک دامن زیر زانو به آتش می کشد. این عالی است برای نمایش یک گردنبند بیانیه زیبا و یا یک زوج زرق و برق دار کفش پاشنه بلند و یا یک کلاچ شگفت انگیز است.

لباس توری

توری یک روند بزرگ برای پاییز زمستان 08 است و انتخاب های زیادی از لباس های توری وجود دارد که می توانید از لباس هایی از لباس های سبک توری استفاده کنید تا لباس های گردن بالا مانند آنچه در پدیده در پرادا دیده می شود.

لباس Beaded

لباس های Beaded یک راه عالی برای اضافه کردن کمی از درخشش هستند و برای یک رویداد ویژه یا یک مهمانی کریسمس عالی هستند. از یک Beading رنگی برای یک نگاه واقعا چشم نواز یا سیاه و سفید برای نگاه ظریفانه تر انتخاب کنید. جواهرات را حداقل با یک لباس beaded نگه دارید به عنوان شما نمی خواهید به نظر می رسد مانند درخت کریسمس (حتی در کریسمس).

لباس نامتقارن

لباس نامتقارن یکی دیگر از روند کلیدی سال 2008 است، معمولا تنها یک آستین یا شانه دارد و اغلب سبکی یا سبک اژدها است. این سبک لباس به نظر می رسد بزرگ یا کوتاه یا کوتاه و باید با یک گردنبند آویز ساده در صورتی که به عنوان به عنوان دخالت در نگاه از خط گردن.

لباس Maxi

لباس های Maxi در حدود سال گذشته بوده و بسیار محبوب بودند. در سال جاری، آنها با استفاده از بسیاری از سبک های رسمی که برای پروم ها، احزاب و توپ ها مناسب هستند، دوباره برگشته اند. این یک سبک بزرگ لباس برای کسانی است که نمی خواهند پاهای خود را نشان دهند یا در مواردی که ممکن است نامناسب باشد. مگر اینکه شما بسیار بلند باشید مراقب باشید که یک لباس مازای با حجم زیاد در دامن را انتخاب نکنید.

لباس سیاه کوچک

لباس سیاه و سفید یک لباس حزب کلاسیک است که هر دو Coco Chanel و سینمای کلاسیک فیلم در Tiffanys محبوب است. این روزها این اصطلاح می تواند هر چیزی را از یک مینی لباس زنانه تا لباس شیک با سبک کلاسیک معنی کند. محبوبیت این لباس کوچک سیاه و سفید احتمالا به خاطر قابلیت انعطاف پذیری و توانایی اش بیشترین ارقام را دارد. لباس های سیاه و سفید برای پاییز و زمستان 2008 می تواند شامل بسیاری از گرایش های کلیدی دیگر مانند لباس نامتقارن، لباس مجلسی، مینی لباس، لباس توری و لباس های پیراهن باشد.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

صفحه قبل 1 صفحه بعد